Nasza oferta to nie tylko organizacja różnego rodzaju artystycznych wydarzeń, to również opieka impresaryjna nad profesjonalistami oraz amatorami, w których drzemie nie odkryty jeszcze talent.

 

W tym zakresie prowadzimy dwie Giełdy:

I. Giełda talentów muzycznych.

Z nami, jeżeli tylko zechcesz, sięgniesz do Gwiazd. Nieważne, gdzie mieszkasz i co robisz. Jeśli drzemie w Tobie talent muzyczny i piękny głos, my go odkryjemy i wypromujemy. Wystarczy przesłać do nas próbkę swoich możliwości wokalnych lub instrumentalnych e-mailem, z podaniem linku do You Tube lub nagranie na CD. Amatorskie zespoły i indywidualni wykonawcy, a także profesjonaliści mogą liczyć na naszą opiekę impresaryjną. Już od wtorku, 12 grudnia

 

II. Giełda głosów lektorskich.

Jesteśmy jedną z nielicznych agencji, która tworzy bazę głosów lektorskich do produkcji filmów reklamowych, audiobooków i dubbingu. Jeżeli uważasz, lub Twoje otoczenie tak twierdzi, że masz ciekawy, nietuzinkowy tempr głosu, zaprezentuj nam swoje możliwości, przesyłając nagranie fragmentu jakiegoś tekstu na mp3, płycie lub e-mailem z podaniem danych kontaktowych. Z przyjemnością sprawdzimy Twoje zdolności lektorskie w tym zakresie. Zapraszamy do współpracy firmy reklamowe oraz wydawnictwa, które poszukują lektorów do swoich produkcji. Jeżeli w naszej bazie nie ma jeszcze głosu, jaki chcielibyście Państwo wykorzystać do swoich realizacji, zorganizujemy casting i znajdziemy go dla Państwa. Wybierając głos, dopasujemy go Państwa potrzeb, charakteru oraz budżetu produkcji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Już od 20 grudnia pierwsze głosy!